PÁTEK 6.1.2012

Zahájení kurzu orientálního tance - Chrudim

V pátek 6.1.2012 v 17:00 hodin zahajuje v pohybovém centru Ease v Chrudimi, Široká 118 kurz orientálního tance. Pokud vám nevyhovuje aerobik, zumba či posilovna, pak orientální tanec je to co potřebujete. Je doporučován gynekology, neurology i ortopedy.

Normandie a Bretaň - Chrudim

V pátek 6.1.2012 od 18:30 můžete zavítat do přednáškové síně Vodních zdrojů Chrudim na Normandii a Bretaň. Normandie je spojená především s válečnými událostmi, Bretaň jako symbol idylické krajiny, v které najdeme i tajemný Carnac. Přednášející astronom Karel Bejček se pokusí objasnit jeho možný astronomický význam.

Tříkrálový koncert - Chrudim

V pátek 6.1. v 19:00 hodin začíná v Muzeu barokních soch Tříkrálový koncert. Vystoupí Martin Maroul trubka • Drahomíra Matznerová varhany. Na pořadu budou J. Stanley, F. X. Brixi, J. S. Bach, D. F. Händel, A. Vivaldi a další.

Věneček - Hlinsko

Ples ukončující Kurz tance a společenské výchovy se koná od 19:00 v Multifunkčním centru.

SOBOTA 7.1.2012

Výstava betlémů - Předhradí

Spolek přátel Rychmburku ve spolupráci s obcí Předhradí vás zve na výstavu betlémů na faře v Předhradí. Výstava byla prodloužena do 8. ledna.

Tříkrálový ples - Skuteč

V sobotu 7. 1.ve 20 hodin jste zváni do KKS. Tradiční Tříkrálový ples, který odstartuje plesovou sezónu, pořádají římskokatolické farnosti Skuteč a Předhradí. Všem návštěvníkům bude k tanci i poslechu hrát skupina MIX. Těšit se můžete i na bohatou tombolu. Předprodej vstupenek od 28. prosince v květinářství pana Sokola na náměstí.

Tříkrálový koncert - Heřmanův Městec

Domov pro seniory hl. m. Prahy a Náboženská obec Církve čs. husitské v Heřmanově Městci vás srdečně zvou v sobotu 7.1.2012 v 18.00 do Rytířského sálu zámku na Tříkrálový koncert dětského pěveckého sboru Českého červeného kříže v Chrudimi Klíčenky umělecká vedoucí Iva Malinová. Vstupné dobrovolné.

Čajovný večer - Chrudim

V sobotu 7.1.2012 ve 20:00 jste zváni do čajovny Luna na Čajovný večer s kytarou. Písně velikánů hudební historie i přítomnosti vám zahraje Jan Lodi Štyndl a Janek Žežula.

Láska naIvní - Chrudim

V sobotu 7. 1. 2012 v 18.00 se koná vernisáž výstavy Richarda Herbsta v Díře výstavní (Pasáž Žralok, Resselovo náměstí).

NEDĚLE 8.1.2012

Česká mše vánoční - Bojanov

V poslední den vánoční doby, tedy v neděli 8. ledna 2012, připravil Chrámový sbor Nahoboj a jeho hosté v kostele sv. Víta v Bojanově v 15 hodin na Vánočním koncert, kde bude provedena Česká mše vánoční od Jabuba Jana Ryby.

Bleší trh - Bylany

Pořadatelé celoročních bylanských trhů chtějí oživit nabídku pro návštěvníky, a to zavedením novinky blešího trhu. Trh se koná v neděli dopoledne.