Pod číslem jedna se o přízeň voličů uchází registrovaný příznivec Pirátů Roman Šemík. Šestapadesátiletý informatik žije v Praze, ale kořeny rodu najdeme na Vysočině.

Dvojkou kandidátní soupisky je třiačtyřicetiletý Miroslav Krčil. Někdejší redaktor Chrudimského deníku se zapojil do veřejného života jako asistent senátora Veleby. Nyní je už čtyři roky starostou města Hlinsko. Do voleb vstupuje jako nezávislý kandidát.

Kandidátem č. 3 je Pavel Svoboda z Ostřešan, osmačtyřicetiletý lékař záchranné služby, který reprezentuje hnutí PRO Zdraví.

Dalšího starostu najdeme na soupisce pod číslem čtyři. Je jím pětačtyřicetiletý bezpartijní nezávislý kandidát a starosta obce Vysočina Tomáš Dubský.

Pod číslem pět kandiduje reprezentační trenér Petr Novák, sedmdesátiletý bezpartijní vyslanec Hnutí ANO 2011 s trvalým bydlištěm ve Svratce.

Šestku obsadil někdejší ministr kultury Daniel Herman. Pětapadesátiletý politik je členem KDU-ČSL a trvale bydlí v Praze.

Na sedmém řádku figuruje jednašedesátiletý Emanuel Žďárský, genetik a vysokoškolský pedagog z Hošťalovic. O přízeň voličů se uchází pod hlavičkou Obyčejných lidí.

Dalším zájemcem o senátorské křeslo je sedmapadesátiletý Jiří Hynek, vyslanec Realistů. Ten žije v Jesenici a působí jako prezident Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.

Pod číslem 9 se na soupisce objevuje jméno komunisty Jaroslava Hájka, devětačtyřicetiletého pedagoga základní umělecké školy v Třemošnici.

O křeslo senátora se dále uchází generálmajor ve výslužbě Hynek Blaško, jehož jako bezpartijního kandidáta z Třebíče nominovala SPD. Do klání o senátorské křeslo jde pod číslem 10.

Hlasy voličů chce získat rovněž Lucie Orgoníková, jednačtyřicetiletá kancléřka ČVUT s trvalým bydlištěm v Přibyslavi. Ta kandiduje za ČSSD pod číslem 11.

S číslem 12 najdeme na volebním seznamu jméno někdejšího veleúspěšného hokejového reprezentanta a trenéra Vladimíra Martince z Pardubic. Nominován je za SNK-ED a Soukromníky.

ODS chce ve volbách prosadit ekonoma a podnikatele Jana Tecla. Tento pětapadesátiletý kandidát je od roku 2010 havlíčkobrodským starostou.

Přehled všech kandidátů uzavírá nestraník Augustin Karel Andrle Sylor. Jednasedmdesátiletého pedagoga nominovala do volebního klání Koruna Česká.