Jednu z oblastí činnosti Technických služeb si můžete prohlédnout v galerii!

„Kvůli zdravotním problémům nemohu nadále vykonávat službu v armádě,“ sdělil Zdeněk Kolář. Proto se přihlásil do výběrového řízení. O jeho nástupci ve vedení armádního praporu se již jedná.

Kolář byl z výsledku výběrového řízení příjemně překvapen. „Při výběrovém řízení jsem specifikoval své návrhy na zlepšení vedení technických služeb. Uvidím, až se s fungováním firmy blíže seznámím,“ řekl.

Kolář si odnáší zkušenosti s vedením, nebo spíše velením, z předchozího zaměstnání. Popeláři, sběrači, lepiči plakátů a další pracovníci technických služeb se tak mohou těšit na vojenskou disciplínu. „Myslím si, že to není o velitelských zkušenostech, ale o řízení skupiny lidí,“ doplnil budoucí ředitel Zdeněk Kolář.

Do výběrového řízení se přihlásilo patnáct uchazečů o toto významné zaměstnaní. Někteří splnili podmínky a dostali se k pohovoru s komisí, v které seděli zástupci technických služeb a města. „Pana Koláře znám, protože se jako starosta s vojáky potkávám. Myslím si, že na letišti osvědčil své manažerské dovednosti a my jsme manažera hledali,“ sdělil starosta Jan Čechlovský.

Josef Káles