Zdejší nezisková organizace Kometa v těchto dnech pořádá letní tábor pro děti z celé republiky u Poličky. Přichystala děvčatům a chlapcům překvapení: navštívil je finalista soutěže SuperStar Michal Hudček.

V krásném prostředí lesů pod Baldským vrchem zněly jeho písničky, hity z Pomády i skladby skupiny Queen, které rád zpívá. Než začal koncert, vrátil se ale Michal skoro na hodinu k profesi, které se věnoval před úspěchem v druhé řadě soutěže SuperStar.

Proměnil se ve zvukaře, aby nejprve zprovoznil stávkující tábornickou aparaturu. Pak už mohl na improvizovaném pódiu vzít do ruky mikrofon a později také kytaru. „Já jsem si jako kluk vždycky přál jet na letní tábor, ale nikdy se mi to nepodařilo. Takže se mi přání plní alespoň dodatečně teď u vás,“ přivítal děti před pódiem Michal. Vzápětí je zapojil do vystoupení, refrény zpívaly s ním. Po koncertu zbyl ještě čas na autogramiádu. Více než hodinu se podepisoval, autogramy dával i na ruce. „Pro děti to bylo překvapení. Věděly jen to, že bude diskotéka s hudebním programem,“ řekl Radek Vízner z chrudimské neziskové organizace Kometa.