Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Marian Vojtko, Support Lesbiens, Škwor a další vystoupí bez nároku na honorář a celé vstupné půjde na konto veřejné sbírky 44665522/0800 var. symbol 916.

Při koncertu s názvem Andělská křídla 2014 se uskuteční i dražba předmětů, které darovali sportovci a umělci. Pokud chcete získat dres Jágra, Hrdiny, Plekance, Růžičky a dalších, nenechte si ujít středeční koncert!

Podporu pozůstalým rodinám lze vyjádřit i koupí trička s nápisem„Jsem hrdý na naše vojáky". První kolo prodejní akce v internetovém obchodě http://shop.garcy.net už vyneslo více než 150 tisíc korun.

Další akcí, která má připomenout červencovou smrt chrudimských výsadkářů, je běh městem. Uskuteční se o příštím víkendu a Chrudimský deník o něm bude v příštích dnech podrobněji informovat.

Středeční pražský koncert i prodej triček pomohou konkrétním rodinám, jiné cílové skupině z ní nelze pomáhat. V úvaze iniciátorů z chrudimského 43. výsadkového praporu ale je připravit do budoucna trvalejší řešení, jež by mířilo k pomoci i dalším vojákům , kteří byli postiženi při jiných útocích při zahraničních misích.