Byl to zápas, který měl všechno hodně gólů, pokutový kop, vyloučení. Poněkud překvapivě to byli domácí, kteří zejména ve druhém poločase tahali za delší konec. Jen tím dokázali, že v přeboru může každý porazit každého.

Do čela se vyhouply zpátky Moravany, když jejich vítězství nad Chocní nebylo snad neočekávané samo o sobě, jako svojí výší (4:0). Hosté ale prožili doslova „zápas blbec", protože si dali po dvou minutách vlastence, do půlhodiny inkasovali ještě dvakrát, a to se potom hraje skutečně špatně.

Stejným výsledkem skončilo klání v Poličce, kde přitom do třicáté minuty tvrdili muziku hráči Třemošnice. Gól ale dát nedokázali, pak se dopustili osudné chyby v obraně, kterou domácí potrestali a tento okamžik je postavil natolik na nohy, že došli k jasné výhře.

Čtyři góly nastříleli také fotbalisté z Holic, v jejich podání to ovšem bylo na půdě soupeře, konkrétně v Letohradu. Přitom se nedá říci, že by domácí mladíci odehráli beznadějný zápas, vždyť dokonce vedli, ale herní kvalita hostů se projevila. Už jsou o skóre druzí.

Jediný penaltový rozstřel tohoto kola sledovali diváci v Žamberku. Jistě si malovali, že jejich tým přejede nováčka z Moravské Třebové, nebylo tomu ovšem tak. Domácí museli být rádi, že střetnutí k penaltám vůbec dotáhli, protože vyrovnávali na 2:2 až čtvrt hodiny před koncem. Rozstřel ale zvládli opravdu znamenitě.

Špatný začátek = špatný konec. Tato rovnice beze zbytku platila v případě litomyšlské Jiskry, která prohrála počtvrté za sebou, tentokrát v okresním derby se Svitavami. Veškeré plány domácích se rozsypaly po obdrženém gólu sotva po minutě hry. V dalším průběhu tudíž dotahovali, a to i v deseti po vyloučení brankáře Krále, jenže svitavský celek si dobře rozehraný duel už nenechal zkomplikovat a vrátil se do horní poloviny tabulky.

Nejhůře střílejícím týmem v soutěži je i nadále Horní Jelení, i z tohoto důvodu se také nachází na chvostu tabulky. Utkání proti Hlinsku bylo v tomto směru typické, jelikož domácí si vypracovali dostatek příležitostí na to, aby skórovali, ale jediným, kdo byl v tomto utkání schopen dostat míč do sítě, byl hostující Karásek, a to hned dvakrát. Jeho tým se však nadále nachází na postech, kde se s ním příliš nepočítalo, tedy nečekaně daleko od popředí přeboru.

Nejjednoznačnější zápas byl k vidění v Chrudimi. Domácí béčko se, jak se zdá, vrací do své tradiční pohody, což odnesly Pardubičky, které nafasovaly „šestku". Hostům nevyšel závěr prvního poločasu a ve druhém pak neměli proti rozjetému soupeři naději. 

Sestava 9. kola krajského přeboru.