V Proseči přistoupili zezadu dva neznámí muži k mladé ženě a fyzicky ji napadli. Způsobili jí zranění, které si vyžádalo hospitalizaci v nemocnici. Přitom jí ukradli mobilní telefon, peníze a šperky.

V Chrudimi v ulici Pardubická neznámý muž strčil do ženy a ukradl jí z ruky mobilní telefon. Poté z místa utekl.

Ve Skutči na chodníku neznámý pachatel beze slova uchopil poškozenou ženu vpředu za bundu a smýkl s ní na chodník. Žena zůstala ze strachu ležet na zemi. Poté jí násilník prohledal kapsy bundy a odcizil mobilní telefon s prstýnek.

V Chrudimi Na Ostrově neznámý muž v okamžiku kdy míjel mladou ženu, uchopil jí za igelitovou tašku, kterou nesla. Žena však tašku držela pevně a proto došlo k jejímu roztržení a vysypání obsahu na chodník. Druhý násilník k ní zezadu přistoupil, dal jí ruku na ústa, řekl jí aby nekřičela, a utekl za druhým.

Ve Skutči před prodejnou uchopil neznámý pachatel ženu za ruku, poté se jí snažil strhnout s ramene kabelku. Když se žena bránila, udeřil jí rukou do hlavy, až upadla na zem. Potom jí kabelku ukradl.

V Hlinsku napadli dva mladíci na chodníku dvě ženy. Do očí jim nastříkali slzný plyn. Přitom došlo ke zranění jedné z nich, když upadla na zem. V průběhu šetření byli pachatelé zjištěni.

V Chrudimi před podchodem u nádraží zezadu přistoupil mladík k ženě. Uchopil ji kolem krku a snažil se jí sáhnout do výstřihu. Poté co poškozená vykřikla, z místa utekl. Mladík byl policisty zjištěn a obviněn z trestného činu výtržnictví.

Neznámý pachatel v Seči přistoupil k mladé ženě se slovy “kolik je hodin“. Když mu žena odpověděla, přistoupil k ní, obejmul ji kolem ramen a začal onanovat. Byl však vyrušen kolemjdoucími.

Do semináře se mohou přihlásit ženy od 18 let, počet přihlášek je omezen na 20 osob. Přihlásit se můžete vyplněním přihlášky a zasláním na e-mail pavelsidlo@real-sebeobrana.cz nebo na telefonním čísle 736 477 835.