Matyáš Benko se narodil v chrudimské nemocnici v neděli 10.10.2010. Maminka Veronika Nepovímová ho na porodním sále přivítala s obrovskou radostí. Jde o její první miminko.

Má numerologie vliv na lidský život? Věříte v čísla? Diskutuje!

„Jsem ráda, že se narodil v tento den, je to dobře zapamatovatelné datum,“ usmívá se maminka chlapečka, který měl porodní váhu 3,60 kg a má se čile k světu.

Kdyby si s příchodem na svět o hodinu pospíšil, měl v datu další desítku. Narodil se ale šest minut po jedenácté hodině.

Matyáš má životní číslo 5. Takoví lidé vyhledávají dobrodružství, milují cestování. Nuda jim je cizí, natož nějaká svazující pravidla. „Pětky“ jsou rození vůdcové a nemají rádi svazování své osobnosti.

Pokud se numerologie nemýlí, právě svoboda je pro zrozence s životním číslem 5 velmi důležitá,. Vynikají totiž nejen svobodou myšlení, ale i potřebou fyzického „nabití“, a to nejlépe v přírodě, kde se cítí být sami sebou.

Malému Matyášovi přeje redakce Chrudimského deníku do života všechno nejlepší. Ať ti desítky, které máš ve vínku, přinesou moře zdraví, spokojenosti a úspěchů!