Protože převis zájemců byl značný, nabízí se všem zájemcům možnost zúčastnit se jednoho nového kurzu v termínu 7. až 8. prosince 2010 v Praze.

„Chrudimský kurz byl vydařený a o mediálním světě účastníkům vyprávěl bývalý šéfredaktor marketingového časopisu Strategie a redaktor BBC Václav Sochor,“ připomíná krajský koordinátor Roman Málek z Občanského sdružení Altus.

Na kurzu se zájemci dozvěděli nejenom o digitalizaci, ale i o nástrahách Facebooku či vlivu dnešního mediálního světa. Vzdělávání je zároveň klíčové pro budoucí možnost získávání finančních prostředků v rámci této oblasti.

Pro zájemce v oblasti školních parlamentů a zapojování veřejnosti je v Praze připraven ještě speciální kurs Participace a informovanost. Ten proběhne 13. až 14. prosince 2010.

Účastníci kromě vzdělávání mají vždy bezplatně zajištěno i ubytování a stravování. Po úspěšném dokončení získají navíc certifikát.
Přihlášky se přijímají na stránkách http://vm.nidm.cz.

Kurz je financován z projektu Klíče pro život – rozvoj klíčových kompetencí v zájmovém a neformálním vzdělávání, podpořeného z prostředků Evropského sociálního fondu – operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.