V samotné Chrudimi se hromadné sledování živého přenosu od 20.20 hodin uskuteční na zimním stadionu. Od nedělního rána trvaly přípravy na promítání, aby vše perfektně fungovalo.

close Promítání na plátně bude pro návštěvníky Zimního stadionu v Chrudimi jistě velkým zážitkem. info Zdroj: Karel Dvořák zoom_in Promítání na plátně bude pro návštěvníky Zimního stadionu v Chrudimi jistě velkým zážitkem.

"A je to tu! Zamakali jsme a připravili pro Vás v neděli večer společné sledování MS v hokeji na Zimním stadionu v Chrudimi. Přijďte všichni, atmosféra bude úžasná," vyzval fanoušky chrudimský starosta František Pilný. Dodal, že vstup bude zdarma a občerstvení je zajištěno. "Zimní stadion bude otevřen od 19 hodin," upřesnil starosta.

Boj o zlato budou na plátně společně sledovat i fandové ve Skutči. "Všichni jste srdečně zváni do amfiteátru u Kulturního klubu ve Skutči na promítání mistrovství světa. Pro fanoušky, kteří dorazí v dresu nebo s šálou nebo čepicí bude jedno pivo nebo limo zdarma," oznámil skutečský starosta Jaroslav Hetfleiš.

close Amfiteátr ve Skutči je připraven. Starosta města Jaroslav Hetfleiš oblečen v dresu zve ke společnému sledování boje o zlato. info Zdroj: Město Skuteč zoom_in Amfiteátr ve Skutči je připraven. Starosta města Jaroslav Hetfleiš oblečen v dresu zve ke společnému sledování boje o zlato.

Mohlo by vás zajímat: Houbařský ráj v Pardubickém kraji. Lesy plné hřibů a křemenáčů

Procházka po lese může přinést velký houbařský zážitek. | Video: Jiří Laštůvka