Na pódiu navodí vánoční atmosféru pěvecký soubor Klíčenky, který nejprve zazpívá několik vánočně naladěných písniček pro dobrou náladu. Potom už se rozezpívá chór z hlasů všech, kteří do centra města dnes zavítají. Zazpíváme si společně nejkrásnější české koledy, hodíme starosti a shon za hlavu a užijeme si pohodu u vánočního stromu, medoviny a trdelníku nebo palačinek.

Přineste si s sebou zpěvníček, který je součástí středečního vydání novin. Pokud se vám podaří zdařilý snímek zpěváků, kteří z něj čtou texty koled, pošlete nám ho na adresu pavla.janouskova@denik.cz. Na webových stránkách www.chrudimsky.denik.cz již dnes večer najdete první fotografie z akce, která se koná třetím rokem a spojuje celou republiku.

Redakce Chrudimského deníku bude samozřejmě na místě a nabízí všem možnost zaslání vánočního přání blízkým prostřednictvím našeho webu i tištěných novin. Chcete popřát manželce, tatínkovi nebo svým dětem hezké svátky? Učiňte to při návštěvě akce Česko zpívá koledy, která se koná právě ve středu na Resselově náměstí v Chrudimi v 18 hodin.