VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Na Seči měli sněm veterinární lékaři

Seč - Zástupci Komory veterinárních lékařů České republiky se vsobotu sešli vhotelu Jezerka na vpořadí sedmnáctém sněmu.

12.10.2008
SDÍLEJ:

Jedním z čestných hostů sněmu Komory veterinárních lékařů byla také Ljiljana Markus-Cizelj - viceprezidentka Federation of Veterinarians of EuropeFoto: Milan Seidl

Zajímavým bodem programu bylo oficiální spuštění nových webových stránek Komory veterinárních lékařů ČR, které lze prohlédnout na adresách www.vetkom.cz nebo www.kvl.cz. Web má sloužit i laické veřejnosti. Grafickým i obsahovým zpracováním odpovídá web současným standardům obdobných profesních informačních portálů v zahraničí.

Ve svém proslovu zdůraznil prezident KVL ČR Karel Daniel potřebu změny v informační strategii komory: „Design našich webových stránek je vyvážený, respektující poslání a smysl komory. Struktura a náplň jsou však nyní daleko více zaměřeny na širokou veřejnost. Naším zájmem je efektivnější využití internetu, v současnosti nejspíš nejsilnějšího média, k lepší propagaci veterinární profese mezi lidmi, kteří stále častěji naše služby a rady poptávají a využívají. Musíme proto dbát mnohem více o informovanost nejen vlastních členů, ale i mimo komoru.“

Důležitost rychlé a kvalitní výměny informací v rámci KVL ČR ještě zvýrazňuje skutečnost, že Česká republika bude hostit Světový veterinární kongres v roce 2013. „Pořadatelství světového setkání veterinárních lékařů je pro nás obrovským úspěchem a zároveň ohromným závazkem na příštích pět let naší práce. Je nutné vše připravit v organizační a technické rovině, zajistit odborný a doprovodný program a mnoho další záležitostí. Věřím, že společným úsilím zvládneme naplnit očekávání, která s touto prestižní událostí budou jak v tuzemsku tak v cizině,“ uvedl Karel Daniel.

12.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Den po parlamentních volbách, 22. října, začala povolební vyjednávání ve Sněmovně v Praze. Faltýnek
AKTUALIZOVÁNO
9

Zeman potvrdil, že Babiše jmenuje premiérem. Začala povolební vyjednávání

Bára Štěrbová (3 kg a 49 cm) je po šestileté Elišce druhou dcerkou v rodině Aleny a Petra Štěrbových z Ochozi.
16

OBRAZEM: Miminka z chrudimské porodnice 21. října

Starostu Poličky dostaly do sněmovny preferenční hlasy

Pardubický kraj – Občanská demokratická strana obsadila ve volbách druhé místo, v Pardubickém kraji pro ni hlasovalo 10,96 procent občanů. Ve sněmovně tak ODS získala jeden mandát. Ze šestého místa kandidátní listiny ho obsadil starosta Poličky Jaroslav Martinů, který získal 1 776 preferenčních hlasů.

Volby na Chrudimsku vyhrálo s přehledem ANO, druzí jsou Piráti, třetí ODS

Chrudimsko – K volebním urnám přišlo během parlamentních voleb odevzdat svůj hlas 62,94 procent voličů, to je zhruba o dva procentní body nad celorepublikovým průměrem. Z 53 092 odevzdaných obálek jich nebylo platných pouze 339.

Pouze ve třech obcích na Chrudimsku nezvítězilo ANO

Chrudimsko - Na Chrudimsku leží 108 obcí. Jen ve třech z nich nezvítězilo hnutí ANO. Na dalších místech se už politická uskupení střídají ve velmi divokém víru zářícím všemi barvami.

ON-LINE: V Pardubickém kraji má ANO 4 mandáty

Pardubický kraj - Sečteno je 100 procent volebních okrsků v kraji. Volby do sněmovny vyhrálo hnutí Ano. Stejně jako v celorepublikovém součtu. V Pardubickém kraji má 29,64 procent hlasů. Druhá je ODS a třetí Piráti.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení