Ve čtvrtek bude na univerzitě zahájena série dnů otevřených dveří. „Zájemci o studium na Fakultě chemicko–technologické mo〜hou jako první navštívit nový areál fakulty, který byl právě dokončen a stává se dominantní součástí univerzitního kampusu v Polabinách,“ konstatovala tisková mluvčí pardubické univerzity Valerie Wágnerová.

„Uchazeči o vysokoškolské studium budou moci získat podrobné informace o studijní nabídce a přijímacím řízení pro akademický rok 2009/2010, o studijním zázemí a dalších podmínkách vysokoškolského studia a života na pardubické univerzitě, ale i o možnostech uplatnění po absolvování studia,“ poznamenala Valerie Wágnerová.

„Součástí dnů otevřených dveří budou i prohlídky zajímavých laboratoří a učeben fakult, areálu univerzitního kampusu, v němž se nachází také univerzitní knihovna, vysokoškolské koleje i menza, nový tělovýchovný areál a další zázemí pro studium a volný čas vysokoškoláků,“ podotkla mluvčí univerzity.
Zítra pořádá den otevřených dveří Dopravní fakulta Jana Pernera, a to od deseti hodin v univerzitní aule. Zájemci o studium na Fakultě zdravotnických studií se sejdou také zítra v 15.30 hodin v areálu v Průmyslové ulici.