Podzimní pobyt je určen pro děti od 8 do 16 let. Odjezd je v úterý 27. října v 16:20 od vlakového nádraží v Chrudimi. Návrat je plánován na neděli 1. listopadu v 15:50 tamtéž.

Červený kříž má s těmito tábory dlouholeté zkušenost a absolventi jejich táborů a pobytů již zachránili mnoho lidských životů. „Naším cílem je, aby se děti seznámili s první pomocí nejen teoreticky, ale především prakticky. Vyzkoušeli si, jak se zachovat v různých nepředvídatelných situacích jako jsou například autonehody, otrava plynem či pád ze stromu" říká Vratislav Příhoda. První pomoc nebude ale jedinou náplní pobytu, nebude chybět ani spousty her a zábavy.

Cena pobytu je 1 000 Kč a určitě to je zajímavá investice do vzdělání Vašich dětí. Cena zahrnuje ubytování, stravování (5x denně), celodenní pitný režim, pojištění, cestu vlakem z Chrudimi a zpět, profesionální zdravotní a pedagogický doprovod, výlety a bohatý program. Každý absolvent obdrží mnoho zajímavých matriálů, ale také průkaz o absolvování, který se mu může hodit například u přijímacích zkoušek na střední školu. Přihlásit se je možné online na adrese http://www.cckchrudim.cz/tabor. Bližší informace podá hlavní vedoucí pobytu Ludmila Rýdlová na telefonu 773 684 464 nebo e-mailu ludmila.rydlova@cckchrudim.cz.

Přihlášky na pobyt přijímá ČČK do úterý 20. října včetně, zbývá posledních pár míst. (vp)