V bohaté fotogalerii najdete snímky z pouťového veselí i slavnostní mše s biskupem Dukou. Vzhledem k její obsáhlosti omluvte prosím její pomalejší načítání.

Stánky lákaly už před divadlem, kde si rozbila svůj stan s občerstvením i rodina Berouskova se svými poníky. Oblečení, sýry, korálky, langoše, klobásy, mlsky pro psy…

Nabídka se opakovala, výjimkou dolní části pouti snad byly u muzea močáky nebo upovídaný prodejce nerezového „zázračného“ šlehače za 250 korun. Kdo chtěl, mohl zahnout do Lázeňské ulice, kde nabízelo sdružení MaChr směsici hudby, dětských atrakcí a stánků v klidném prostředí „leťáku“.

V Široké ulici přibývalo stánků s cukrovinkami a sádrovými figurkami, opět tu nabízelo své zboží pár „korálkářů“. Atrakce na náměstí a u haly byly tradiční, za zmínku snad stojí adrenalinové Kamikadze nebo obří kolotoč u kostela, který poskytl krásnou vyhlídku.

Palec nahoru patří grilovaným makrelám u haly s maličkou poznámkou, že by mohly v příštím roce vyrůst. Palec dolů míří k „lízátkům pro dospělé“ ve tvaru ženských a mužských pohlavních orgánů. Pohled na ně vzbudil spíš odpor, než sexuální touhu nebo pobavení. Ale kdo ví, třeba si je za šedesát korun někdo koupil.