Podle zjištění Deníku se tato opatření, která jsou velmi nepříjemná zejména pro děti slavící svůj svátek, prozatím týkají Dětského dne v Chrudimi a Rodinného odpoledne ve Slatiňanech.

close Plány zhatilo avizované mizerné počasí. info Zdroj: archiv pořadatelů zoom_in Plány v Chrudimi zhatilo avizované mizerné počasí.

V chrudimských Klášterních zahradách Den dětí nebude, ale nejmladší generace o oslavu nepřijde - je přesunuta pod střechu zimního stadionu. Začne v 9 hodin, vstup je volný a děti se mohou těšit na soutěže, dílničky, skákací hrad, pohádky, koncerty, občerstvení a stánky.

Totální stopka se týká Rodinného odpoledne s rodinou Auerspergových na zahradě Státního zámku ve Slatiňanech.

close Plány zhatilo avizované mizerné počasí. info Zdroj: archiv pořadatelů zoom_in Plány zhatilo avizované mizerné počasí.

"Přípravě a organizaci rodinného odpoledne jsem věnovala opravdu hodně času. Mrzí mě, že to musíme kvůli počasí zrušit," napsala na facebook pořadatelka Iva Ryzová z divadelního spolku Acord Slatiňany.

Změnil vývoj počasí i vaše plány? Dejte nám vědět na e-mail romana.netolicka@denik.cz anebo pište na messenger Chrudimského deníku. Děkujeme!

Mohlo by vás zajímat: Chrudim má novou knihovnu. Bude se ucházet o titul Stavba roku

Knihovna v chrudimské Topolské ulici byla slavnostně otevřena. | Video: Daniela Širáková