Nejmladší žákyňky narozené v roce 2010-11 zahajovaly dvojbojem na lavičce a akrobacii. Dvě malé začínající šikovné gymnastky z Chrudimi zde závodily poprvé. Izabel Zoe Malinová zacvičila pěknou sestavu na akrobacii a celkově se umístila na 8. místě. Emily Plachá zvládla lépe cvičení na lavičce a skončila na 11. příčce.

Stejný dvojboj měly i žákyně ročníky 2008-9. Tereza Klimešová předvedla pěknou sestavu na akrobacii a skončila na 18.místě, Gábina Hrůzová byla 20. a Adéla Vargová 24. Zvítězila o rok starší gymnastka ze Sokola Brno.

Starší žákyně 2006-7 závodily již v trojboji včetně bradel. Za Chrudim zde závodila šikovná Karolína Horníková, která měla nezdar na svých oblíbených bradlech, ale i tak se umístila na 6. místě z 23 závodnic.

Chrudimská nejlepší žákyně Sára Kulhavá závodila v kategorii 2004-5. Bradla zvládla na jedničku, ale z ošidné kladiny dvakrát spadla. Následně se z toho však oklepala a zacvičila úplně nejlepší sestavu na akrobacii s hudbou ze všech. Tento výkon jí vynesl na stříbrný stupínek v těžké konkurenci oddílů Moravská Ostrava, Most, Znojmo či Brno.

Poslední kategorie byla společná pro ženy i juniorky. Juniorka Zuzana Malinská závodila poprvé od úrazu nohy z letošního března a zvládla to skvěle. Všechny sestavy se jí povedly na výbornou. Nespadla z kladiny, kde měla rychlý přemet vzad, na bradlech zvládla i letový prvek a na prostných ustála prohnuté salto vpřed na závěr. Celkově skončila na 4.místě, v juniorkách na místě druhém.