Zdarma ji pořádá spolek Hurá na Výlet!, který ve spolupráci s místními seniorskými spolky a organizacemi vytváří zcela novou Kampaň proti předváděcím akcím šmejdů!

Tento projekt si bere za cíl nejen informovat o problematice zneužívání seniorů a osob ZTP na předváděcích akcích a vytvářet s tím spojenou osvětu, ale zároveň vytváří i společnou nabídku bezpečných a pro seniory + ZTP finančně i fyzicky dostupných aktivit a jednodenních výletů.

„Těmito aktivitami chceme konkurovat předváděcím akcím tak, aby na ně nemuseli naši senioři a osoby ZTP jezdit. Vyplňujeme tím ale také výraznou díru na trhu s nabídku volnočasových akcí a výletů speciálně pro seniory a ZTP, díky které mimo jiné jezdí na předváděcí akce stále mnoho a mnoho lidí," dodává za spolek Hurá na Výlet! Lukáš Roztočil.

"Podrobnější informace naleznete na našem novém webu www.huranavylet.info. A pokud se vám náš projekt líbí, můžete ho přijít podpořit svým hlasem do soutěže 'Vy rozhodujete, my pomáháme' společnosti Tesco, která bude probíhat v květnu, (také) v chrudimské prodejně Tesca. Děkujeme," dodává Lukáš Roztočil.