Jako první přinášíme jedenáct měst v chrudimském okrese.

Chrudim

Dosud nerozhodnuto.

O opakování volby starosty
v Chrudimi
čtěte více ZDE!

Souhrnné články ke koaličním jednáním
v Chrudimi
najdete ZDE!

Heřmanův Městec

Starosta: Jiroutek Aleš (51 let, ODS)
Místostarosta: Sedláčková Zdenka (56, KDU-ČSL)

Rada: Jiroutek Aleš (51, ODS), Sedláčková Zdenka (56, KDU-ČSL), Výborný Marek (34, KDU-ČSL), Výborná Václava (60, KDU-ČSL), Stránská Alena (44, ODS), Holasová Jitka (51, ODS)

Zastupitelstvo: Sedláčková Zdenka (56, KDU-ČSL), Výborný Marek (34, KDU-ČSL), Mísařová Jarmila (57, KDU-ČSL), Výborná Václava (60, KDU-ČSL), Pošíková Kateřina (43, KDU-ČSL), Tomiška Vladislav (55, KDU-ČSL), Veselovský Petr (54, KDU-ČSL), Pošík Jiří (53, ČSSD), Volejník Otakar (53, ČSSD), Ulrich Jaroslav (53, ČSSD), Grof Milan (55, ČSSD), Pilný Miroslav (60, KSČM), Stránská Alena (44, ODS), Jiroutek Aleš (51, ODS), Bareš Jan (31, ODS), Mráz Stanislav (55, ODS), Bočková Eva (56, ODS), Dostál Václav (63, ODS), Morávek Tomáš (45, ODS), Kozel Josef (36, ODS), Holasová Jitka (51, ODS)

Hlinsko

Starostka: Křivanová Magda (45 let, ODS)
Místostarosta: Šotola Pavel (39, KDU-ČSL)

Rada: Křivanová Magda (45, ODS), Šotola Pavel (39, KDU-ČSL), Sokol Jiří (38, SPOZ), Kropáček Pavel (53, ODS), Ptáček Petr (40 KDU-ČSL), Jůn Josef (56, KDU-ČSL), Boháč Dušan (65, TOP 09)

Zastupitelstvo: Sokol Jiří (38, SPOZ), Hudec Milan (46, SPOZ), Křivanová Magda (45, ODS), Kropáček Pavel (53, ODS), Švábová Darina (47, ODS), Chlada Radek (46, ODS), Šotola Pavel (39, KDU-ČSL), Ptáček Petr (40 KDU-ČSL), Jůn Josef (56, KDU-ČSL), Frei Robert (41, KDU-ČSL), Boháč Dušan (65, TOP 09), Špaček Martin (45, TOP 09), Konývková Eva (56, NEZ/DEM), Rytych Stanislav (54, NEZ/DEM), Němec Bohdan (57, KSČM), Severin Vladimír (66, KSČM), Severin Vladimír (36, KSČM), Vlčková Ludmila (54, ČSSD), Šírová Alena (42, ČSSD), Honková Jaroslava (55, ČSSD), Davídek Milan (47, ČSSD)

Chrast

Starostka: Lacmanová Martina (39 let, VPM)
Místostarosta: Divoš Václav (54, NK),

Rada: Lacmanová Martina (39, VPM), Divoš Václav (54, NK), Barva Josef (66, KSČM), Boštík Vlastimil (60, NK), Šumpík Jiří (31, TOP 09)

Zastupitelstvo: Divoš Václav (54, NK), Beran Zdeněk (55, NK), Boštík Vlastimil (60, NK), Brdíčko Jan (31, NK), Vagenknecht Tomáš (47, SPOZ), Švadlenka Zdeněk (47, SPOZ), Lacmanová Martina (39, VPM), Dachovský Karel (62, VPM), Andrýs Jiří (38, VPM), Ročeň Vlastimil (36, VPM), Doležalová Iva ( 40, ODS), Šumpík Jiří (31, TOP 09), Barva Josef (66, KSČM), Zlesák Pavel (61, KSČM), Tůmová Ludmila (46, ČSSD)

Luže

Starosta: Zeman Radek (33 let, Nestraníci)
Místostarosta: Sochor Jiří (30, ČSSD)

Rada: Zeman Radek (33, Nestran.), Sochor Jiří (30, ČSSD), ), Aksler Libor (39, Nestran.), Šafránek Václav (69, Nestran), Stoklasa Jan (49 Nestran.)

Zastupitelstvo: Sochor Jiří (30, ČSSD), Zelenka Ladislav (63, ČSSD), Doležal Zdeněk (52, KDU-ČSL), Vodvárka Pavel (39, KDU-ČSL), Aksler Libor (39, Nestran.), Šafránek Václav (69, Nestran.), Zeman Radek (33, Nestran.), Zejfartová Jana (41, Nestran.), Stoklasa Jan (49 Nestran.), Soukup Tomáš (38, ODS), Nosek Petr (58, ODS), Holomek Pavel (41, ODS), Grimlová Irena (51, ODS), Kopecký Jiří (37, NK), Kopecký Jiří (60, KSČM)

Nasavrky

Starosta: Chvojka Milan (44 let, ODS),
Místostarosta: Dostálek Luboš (48, ČSSD),

Rada: Chvojka Milan (44, ODS), Dostálek Luboš (48, ČSSD), Blažek Ivan (34, NK), Kroutil Vladimír (53, ODS), Mandík Josef (64, KSČM)

Zastupitelstvo: Blažek Ivan (34, NK), Slavík Petr (34, NK), Doležal Zdeněk (41, NK), Dostálek Luboš (48, ČSSD), Štěpán Jan (40, ČSSD), Chvojka Milan (44, ODS), Kroutil Vladimír (53, ODS), Němeček Vojtěch (62, ODS), Dostál Jan (39, ODS), Jelínek Jan (67, KDU-ČSL), Michek Petr (35, NK), Krejza Lukáš (28, NK), Brázdová Martina (26, NK), Kindlman Jan (56, KSČM), Mandík Josef (64, KSČM)

Ronov n. D.

Starosta: Žítek Miroslav (54 let, KSČM)
Místostarosta: Culková Hana (51, ODS)

Rada: Žítek Miroslav (54, KSČM), Culková Hana (51, ODS), Minařík Ota (39, NK), Žanda Milan (41, ČSSD), Zajíc Martin (34, ODS)

Zastupitelstvo: Žanda Milan (41, ČSSD), Zvěřina František (49, ČSSD), Lesák Marcel (46, NK), Kozel Miroslav (43, NK), Minařík Ota (39, NK), Ronovská Markéta (40, NK), Svoboda Josef (61, NK), Culková Hana (51, ODS), Zajíc Martin (34, ODS), Tlapák Jiří (54, ODS), Kluge Václav (27, ODS), Žítková Jana (51, KSČM), Žítek Miroslav (54, KSČM), Staněk Jiří (55, KSČM), Semrád Vlastimil (56, KSČM)

Seč

Starosta: Vojtěch Marcel (36 let, NK)
Místostarosta: Schmitt Lubor (65, KSČM)

Rada: Vojtěch Marcel (36, NK), Schmitt Lubor (65, KSČM), Machač Pavel (43, NK), Michálek Jiří (47, NK), Černil Pravdomil (84, KSČM),

Zastupitelstvo: Nikl Jiří (47, SNK ED), Michálek Jiří (47, NK), Šulcová Eva (26, NK), Mašková Alena (55, ČSSD), Vojtěch Marcel (36, NK), Machač Pavel (43, NK), Veselá Libuše (42, NK), Cipryán Karel (40, NK), Schmitt Lubor (65, KSČM), Pokorná Stanislava (56, KSČM), Černil Pravdomil (84, KSČM), Tichý Zdeněk (35, NK), Blecha Luboš (52, ODS), Hamr Jan (51, ODS), Mrkvička Karel (54, ODS)

Skuteč

Starosta: Novotný Pavel (47 let, KDU-ČSL)
Místostarosta: Bezděk Pavel (39, NK)

Rada: Novotný Pavel (47, KDU-ČSL), Bezděk Pavel (39, NK), Kosař Václav (54, ODS), Gargulák František (67, KDU-ČSL), Ptáček Jan (33, ČSSD)

Zastupitelstvo: Bezděk Pavel (39, NK), Krejčí Petr (44, NK), Cimburek Josef (53, NK), Novotný Pavel (47, KDU-ČSL), Jožáková Hana (65, KDU-ČSL), Hrubá Iveta (46, KDU-ČSL), Netolický Luděk (49, KDU-ČSL), Sokol František (52, KDU-ČSL), Gargulák František (67, KDU-ČSL), Koreček Miroslav (57, KDU-ČSL), Lukaštík Leoš (47, ČSSD), Rybenská Eva (47, ČSSD), Ptáček Jan (33, ČSSD), Hetfleiš Jaroslav (40, ODS), Hřebík Roman (39, ODS), Kosař Václav (54, ODS), Pitra Milan (57, KSČM), Huňáček Vlastimil (57, KSČM), Chvojková Eva (36, KSČM)

Slatiňany

Starosta: Jeník Ivan (48 let, SNK ED)
Místostarosta: Kolek Vítězslav (52, SNK ED)

Rada: Jeník Ivan (48, SNK ED), Kolek Vítězslav (52, SNK ED), Hanuš Jan (53, Sedma), Chalupník Milan (39, SNK ED), Kolek Petr (50, Sedma), Meduna Rostislav (47, SNK ED), Vychodil Daniel (37, Sedma)

Zastupitelstvo: Pilař Jiří (49, NEZ), Malina Jaroslav (64, KSČM), Bartošová Marie (60, KSČM), Kubín Miloslav (50, ČSSD), Kváš Jiří (47, ČSSD), Pavliš Dominik (34, KDU-ČSL), Jehlička Tomáš (34, ODS), Tomišková Helena (54, ODS), Málková Marie (55, ODS), Hanuš Jan (53, Sedma), Kolek Petr (50, Sedma), Vychodil Daniel (37, Sedma), Mandys Ivo (44, Sedma), Brůžek Jan (29, Sedma), Jeník Ivan (48, SNK ED), Kolek Vítězslav (52, SNK ED), Chalupník Milan (39, SNK ED), Dostál Martin (46, SNK ED), Fryšová Dagmar (53, SNK ED), Meduna Rostislav (47, SNK ED), Hanuš Jaromír (55, TOP 09)

Třemošnice

Starosta: Peca Stanislav (63 let, SNK ED)
Místostarosta: Bubeník Miroslav (51, SNK ED)

Rada: Peca Stanislav (63, SNK ED), Bubeník Miroslav (51, SNK ED), Novotná Eva (50, SNK ED), Lebedová Helena (59, SNK ED), Rychnovská Jana (49, SNK ED)

Zastupitelstvo: Svoboda Radoslav (51, VV), Peca Stanislav (63, SNK ED), Rychnovská Jana (49, SNK ED), Novotná Eva (50, SNK ED), Štolfová Eva (48, SNK ED), Lebedová Helena (59, SNK ED), Bubeník Miroslav (51, SNK ED), Holeček Libor (46, SNK ED), Melechovský František (50, SNK ED), Alvarezová Pavla (39, NK), Alvarez Roman (43, NK), Opočenský Jiří (50, KSČM), Dobrý Miroslav (61, KSČM), Michálek Milan (36, ODS), Chroumal Václav (29, ODS)