Dobrý nápad už více než měsíc sklízí ovoce v podobě narůstajícího se počtu zákazníků. Prodejna je otevřena denně, sedm dní v týdnu od devíti do 21 hodin, ale v případě „nouze“ vyjede žluté auto s „medikamenty“ třeba ve tři hodiny ráno.

Co v Pivní pohotovosti koupíte? Vše potřebné k oslavám, v nabídce je mnoho druhů piv, a to i speciálních třeba kvasnicových nebo s medem či ovocnou složkou. Velmi žádaná jsou vína z Rakvic, která už v Pivní pohotovosti získala okruh stálých zákazníků, a to nejen díky vynikající chuti, ale i nízké ceně.

Zákazník může v provozovně nakoupit dárky a milé pozornosti, zejména organizátoři firemních oslav uvítají možnost zapůjčení nebo koupě výčepních zařízení, sudů s pivem nebo otočných grilů. Nové provozovny si již všimli hostinští, kteří si jako tradičně s koncem roku nemohou stěžovat na nedostatek zákazníků. Když jim dojde pivo, pohotovost operativně zareaguje a soudek jim přiveze.

Společně s provozovateli Pivní pohotovosti připravil Chrudimský deník soutěž pro čtenáře o třicetilitrový sud dvanáctistupňového piva.

Otázka zní:
Jakého pohlaví bude první miminko roku 2012 narozené v chrudimské porodnici? Tipněte si jeho váhu a míru.

Odpovědi zasílejte do 29. prosince 10. hodiny ranní na chrudimsky@denik.cz. Nebo svůj tip přineste do redakce Chrudimského deníku v Soukenické ulici v Chrudimi. V případě shody tipujících dojde k losování výherce. Druhý a třetí soutěžící v pořadí získají dva litry točeného vína z Rakvic podle vlastního výběru.