Právě tyto čtyři ženy bojují týden před ukončením soutěže o vaši přízeň a hlasy. Výsledek se dozvíme příští týden dnes máme poslední příležitost, jak si jednotlivé soutěžící představit. A jak to udělat lépe, než přiblížit si je očima jich samotných.

Přečtěte si, jak vidí účastnice soutěže jedna z nich - JANA KLOFEROVÁ.

Něco co funguje a zároveň ji to baví. Tak vidí celou soutěž JANA KLOFEROVÁ.

„Dlouho jsem hledala možnost, jak změnit svůj životní styl a po mnoha pokusech, kdy jsem se dostávala z jedné slepé uličky do druhé, se mi zdá, že jsem konečně objevila něco, co na jedné straně funguje a na straně druhé mě neskutečně baví. Jsem moc ráda, že mi Deník umožnil jít do takovéto soutěže. Moc děkuji. Našla jsem si tu zajímavé kamarádky, se kterými můžu své pocity a nové zážitky sdílet, a pokaždé, když se mi stane, že mám trochu chuť nějak zhřešit, vědomí, že v tom nejsem sama, mně to nedovolí. Vše jde daleko lépe, když víte, že máte u koho načerpat sílu nebo naopak pomoci. Po ukončení soutěže už teď bude sice na každém z nás, aby nevypadl z rytmu, ale vazby, jež jsme si vytvořily, jistě přetrvají."

Lucka: Je akční, plná pozitivní energie, na nic si nehraje a pro druhé by se rozdala. Ráda poradí a pomůže, je-li to nutné. Doma i v práci má honičku, ale všechno zvládá podle mého s bravurou a přehledem. Přeji ji, aby byla sama se sebou spokojená a dařilo se jí. Zaslouží si to.

Míša: Stále usměvavá a vtipná osůbka. Všechny nás bavila, když jsme si byli posedět i s našimi mužskými, abychom ještě více utužili kolektiv. Je pracovitá a má také veliké štěstí, že má tak hodnou mamku z manželovy strany.

Jana M.: Jak jsem ji poznala já, je to cílevědomá a rozhodná ženská, která má jasně určené své mety, kterých se jí podle všeho daří s velkou úspěšností dosahovat.

Vlaďka: Snad se nebudu moc opakovat, když řeknu, že je to super baba. Poradí, rozesměje a je roztomilá a příjemná. Díky ní mám nějaká ta kila dole. Dokáže člověka strhnout, přesvědčit a donutit ho dělat něco víc, než jen to, co je nutné. Sport má prostě v krvi a jak se říká, ve zdravém těle zdravý duch. O ní to platí dvojnásob. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala.

Doporučuji vřele každému, kdo chce se svou postavou něco udělat a není líný se hýbat, aby se přišel podívat a zapojit. Po skončení našeho osminedělního snažení jedeme na prodloužený víkend i s kolektivem dalších slečen a dam, které nás po celou dobu podporovaly a ledacos jsme od nich odkoukaly. Dávno jsem pochopila, že už tu nejsme každá za sebe (o nějakém vítězství v soutěži ani nemluvě), ale jedna pro druhou, protože jsme si všechny vytyčily jeden stejný společný cíl. Naše snažení není o souboji, ale o vzájemné podpoře. A sama za sebe říkám, že už se těším na plno zábavy, zkrášlování, masáže, sport, ale i grilování a mnoho dalšího, co nás během společně stráveného času čeká a snad nemine.