Právě tyto čtyři ženy bojují týden před ukončením soutěže o vaši přízeň a hlasy. Výsledek se dozvíme příští týden dnes máme poslední příležitost, jak si jednotlivé soutěžící představit. A jak to udělat lépe, než přiblížit si je očima jich samotných.

Přečtěte si, jak vidí účastnice soutěže jedna z nich - JANA MLATEČKOVÁ.

Skloubit cvičení s náročným pracovním rozvrhem a rodinou musí i JANA MLATEČKOVÁ: „Všechny jsme se přihlásily do této soutěže s cílem zhubnout, zpevnit si tělo a naučit se správné stravovací návyky. Toto vše se nám podařilo, všechny jsme pár kil daly dolů a také stravovací návyky jsme si upravily tak, jak nám vyhovuje. Je na mých kolegyních vidět, že jsou spokojené, o dolů jdoucích kilech a dalším zhubnutí se nadále hovoří.

Má časově náročná práce mně bohužel nedovoluje stýkat se s kolegyněmi ve volném čase. Velice ráda bych si šla s nimi sednout třeba do kavárny, ale po cvičení spěchám vyřizovat e–mailovou poštu a ostatní pracovní záležitosti.

Ve cvičení budu nadále pokračovat. Tělo si již zvyklo na určitý pohyb, zpevnilo se a po cvičení přicházím domů nabitá energií a dokáži ještě do noci pracovat. Vlaďka se nám všem velice věnuje. Zodpovídá jakékoliv dotazy, můžeme se na ni obrátit jak osobně, tak i telefonicky, vždy je připravena nám pomoci. Vyzařuje z ní spousta energie, je na ní vidět, že bodystyling je jejím koníčkem.“