Právě tyto čtyři ženy bojují týden před ukončením soutěže o vaši přízeň a hlasy. Výsledek se dozvíme příští týden dnes máme poslední příležitost, jak si jednotlivé soutěžící představit. A jak to udělat lépe, než přiblížit si je očima jich samotných.

Přečtěte si, jak vidí účastnice soutěže jedna z nich - LUCIE OBERREITEROVÁ.

„Musím říct, že ze začátku jsme si padly do oka všechny. Byly jsme nadšené jak hubneme a že nás to baví a že nám Vlaďka hodně pomohla s jídelníčkem a donutila ke cvičení. Ruku na srdce, ani jedna bychom tak necvičily a ani nezačaly,“ přiznává LUCIE OBERREITEROVÁ. A jak vidí své kolegyně?

Míša: Je to super holčina se kterou se život nemazlil a máme velice podobný osud i život a to nás spojilo. Nejen naše malé děti, ale i manželé si padli do oka. Dokonce jsme obě rodiny byly v solné jeskyni a jedeme spolu na dovolenou. Za těch pár týdnů, co ji znám, jsem zjistila, že je to nejen super kamarádka s velikým srdcem, ale i člověk kterému se můžu svěřit s trápením a opřít se o ni. Má velké srdce zkrátka kamarádka do nepohody. Až skončí soutěž, určitě budeme spolu dále chodit cvičit. Obě máme hodně starostí s prací, rodinou a běžným životem, ale čas na e–mail nebo telefon si denně najdeme. I před cvičením nebo po cvičení si najdeme pár minut, abychom si promluvily o dietě nebo o tom, co nás trápí. S Míšou je to super, po rozhovoru s ní si člověk myslí, že je vše dobré. Je to takové sluníčko všedních šedivých dní. Díky Míšo!

Jana K.:
Tak to je anděl s ďáblem v těle. Je z nás nejstarší, ale cvičí jak mladice. Vtipem a humorem srší taky. Někdy musím říct, že nás strčí s Míšou do kapsy s jejím elánem. Vždy mě Jana překvapí s tím, jak vypráví, co snědla, jak to uvařila. To jsou věci, o kterých se nezdá ani Fíkovi v jeho divokých snech. Jana je sluníčko. Ještě jsem ji neviděla za dobu cvičení bez úsměvu na tváři. Je to skvělá babička, kterou může každý závidět.

Jana M.:
Je hodně cílevědomá a soutěž bere velice vážně. Podle toho, co říká, tak i zhubla z nás nejvíce. Bohužel díky její pracovní vytíženosti jsme neměly čas se více poznat.

Vlaďka:
Pokud jde o naši cvičitelku, naprosto souhlasím s Míšou. Vlaďka je skvělá, má hlavní podíl na tom, jak se nám daří hubnout a patří jí za to velké díky.