Právě tyto čtyři ženy bojují týden před ukončením soutěže o vaši přízeň a hlasy. Výsledek se dozvíme příští týden dnes máme poslední příležitost, jak si jednotlivé soutěžící představit. A jak to udělat lépe, než přiblížit si je očima jich samotných.

Přečtěte si, jak vidí účastnice soutěže jedna z nich - MICHAELA DOLEŽALOVÁ.

„Mé vylosování do soutěže mi neumožnilo jenom začít hubnout a zlepšit svoji postavu, ale také mi umožnilo poznat bezva ženské, s kterými jsme na jedné lodi, jak co se týče hubnutí, tak ale také díky společným zájmům, stejnému náhledu na život a životním zkušenostem,“ pochvaluje si MICHAELA DOLEŽALOVÁ.

„Po několika týdnech už tuto akci nenazýváme soutěží, ale příležitostí se sebou začít něco dělat. V dlouhodobé změně stravovacích návyků a sportovních aktivit se nedá soutěžit, je to v každé z nás, v našem odhodlání a výdrži.“

Lucka: To je človíček s velkým srdcem a podobným humorem jako já; za pár týdnů setkávání mohu říci, že jsem v ní našla více než kamarádku. Podobné životní zkušenosti nás hodně spojily a nyní už plánujeme společnou rodinnou dovolenou. Byť máme obě malé děti a další povinnosti, vždycky najdeme po cvičení čas na kus řeči, jsme ve spojení i během dne a podaří se nám i ve svém volnu trávit s dětmi a manželi společné chvíle, buď v solné jeskyni nebo u Lucky doma při masážích. Je to člověk, který se dokázal i přes své zdravotní problémy vrhnout po hlavě do této soutěže a statečně vytrvává při cvičení i změně jídelníčku. Dokáže člověka skvěle podpořit, rozesmát a po pár společně strávených minutách s ní máte pocit, že není žádná překážka, která by se nedala překonat. Díky Lucko.

Jana K.: Tak tahle osůbka, to je živel. V naší skupině je nejstarší, ale při cvičení nás dokáže hravě strčit do kapsy. Mým vánočním přáním pro další roky je, abych jednou byla taky tak vitální babička jako je ona. Nejvíce mě vždycky pobaví Jany vyprávění, co za celý den snědla. Její kombinace ve vaření jsou famózní a když ji vidíte, jak se vždycky rozzáří, když vám popisuje, jak to úžasně chutnalo, tak tomu začnete i věřit. Jana tvoří s Luckou součást našeho „drbacího“ kroužku vždycky po cvičení, i s ní už jsem strávila nějaký volný čas mimo cvičení společně s našimi drahými polovičkami.

Vlaďka: Té patří to největší poděkování. To jediné a prosté slovo DÍKY v sobě zahrnuje velký obdiv a pokoru vůči ní. Velice si Vlaďky vážíme, ani si to třeba neuvědomuje, ale dodala nám sebevědomí, více si vážíme sami sebe a hlavně nám ukázala, jak se nechá celkem bez obtíží začít na sobě pracovat, jak málo stačí k tomu, aby se člověk cítil mnohem líp. I když jsou hodiny cvičení s Vlaďkou někdy pěkně velkým soustem, její elán vás dokáže vždycky posunout zase o něco dál. Její vstřícnost ke každému, kdo na její hodiny přijde, je něco báječného, nepopsatelného. Pokud k ní přijdete poprvé cvičit, už na první hodině se k vám bude chovat skvěle, s čímkoliv vám bez problémů poradí a vy budete odcházet s pocitem, že už se s ní znáte strašně dlouho. Je to človíček, se kterým se život taky nemazlil, taky měla několikrát pod nohama plno klacků, které ale dokázala díky své povaze překonat. Vlaďka nám dává velkou chuť dál pokračovat a třeba za rok se podívat na naše fotky a říct si: Tak tohle je už jenom naše minulost, za kterou jsme díky ní udělaly velkou tlustou čáru.

„Holky, vám třem strašně moc děkuju za to, že vůbec jste. Během pár týdnů jste se staly součástí mého života i mých nejbližších. Díky vám člověk dokáže překonat krizi a se vztyčenou hlavou jít dál,. Mám vás moc ráda,“ shrnuje ještě Míša, než připojuje svůj názor na poslední účastnici soutěže.

Jana M.: Je drobná postavou, ale velká svojí cílevědomostí. Už na začátku soutěže mě zarazilo, proč se přihlásila a co chce na sobě hubnout. Podle krátkých rozhovorů s Janou jsem pochopila, že je hodně svědomitá a cílevědomá v práci, jde si za svým a chce dosáhnout těch nejvyšších cílů. Díky své pracovní vytíženosti s námi nemá možnost trávit ještě čas po cvičení, ale doufám, že si najdeme čas třeba na konci soutěže a vše si vynahradíme.