Ačkoliv nepoctiví prodejci od předváděcích akcí maskovaných za výlety již prakticky upustili, členové spolku Hurá na Výlet pořádají výlety dál, a jejich akce se těší obrovskému zájmu. 

„Za dobu našeho působení jsme vypravili na výlet celkem 1 044 seniorů a osob s handicapem. Doposud naše Hurá autobusy ujely přes 7 700 km (jezdíme krátké výlety s ohledem na pohodlí seniorů). Za cca 15 let tímto způsobem objedeme vzdálenost srovnatelnou s obvodem zeměkoule,“ uvádí narozeninovou statistiku zakladatel spolu Tomáš Martinek a pokračuje: 

„Tým spolku se rozrostl na skupinu čítající přes 40 lidí, převážně dobrovolníků, kteří společně doposud odpracovali již více než 7 000 dobrovolnických hodin a tím ušetřili spolku téměř jeden milion korun na mzdových nákladech, které jsme mohli investovat do výletů.“

Počet výletů neustále roste, a to podle Martinka dokonce o 200% ročně, stejně jako se aktivity spolku rozšiřují do dalších krajů, kde vznikají jeho filiálky. 

„Vidíme, že to má smysl, a tento trend růstu plánujeme nějaký čas udržovat. Děkujeme vám za podporu a projevy radosti z naší činnosti,“ dodává Tomáš Martinek.