Při příležitosti Světového dne výživy se 11. října uskuteční Beseda spojená s vařením. Hlavním tématem je zdravé stravování, vegetariánství, ale také extrémní chudoba a hlad ve světě.

Návštěvníci Fóra pro zdraví mohou 12. října od 10 do 16 hodin v Městském kině Chrudim navštívit poradenství zdravého životního stylu, poradnu pro odvykání kouření, jídelnu Kruh zdraví nebo si nechat orientačně změřit krevní tlak, cholesterol a glykémii.

V rámci Veletrhu informací získají nové poznatky z oblasti sociálních a zdravotních služeb od Centra pro zdravotně postižené, Farní charity, Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim nebo Lůžkového a sociálního centra pro seniory Chrudim.

Do Běhu naděje, který se uskuteční 12. října v Městském parku od 10 do 16 hodin, se může zapojit každý a jakýmkoliv způsobem – chůzí, během, joggingem, na invalidním vozíku, na kole, kolečkových bruslích, s kočárkem atd. Svou účastí navíc podpoří veřejnou sbírku, jejíž výtěžek je určen na výzkum rakoviny.

Leták na akci si můžete prohlédnout zde!

#nahled|https://g.denik.cz/34/03/dny_zdravi_600x855_denik-galerie.jpg|https://g.denik.cz/34/03/dny_zdravi_600x855.jpg|Pozvánka na Dny zdraví v Chrudimi 2011.#

Ing. Zdeňka Kamenická
Specialista marketingu a komunikace
 VZP