Ukočírovat bezmála dvě stě dětí, na to už je zapotřebí něco síly a především zkušeností. Vše musí fungovat jako hodinový strojek, takže program je naplánován s týmem pracovitých a především nadšených lidí. To je základ každoročního úspěchu tohoto vyhlášeného tábora. I letos bylo zvoleno „speciální" téma, aby se děti měly na co těšit.

„Letošní téma 'Hollywood' předčilo očekávání všech návštěvníků, neboť na červeném koberci se na Baldě opravdu prošly ty největší hvězdy filmového plátna. Nechyběl nesmrtelný Elvis Presley, záchranář Mitch Buchannon, Indiana Jones, Walker, Texas Ranger, nebo hlavní hvězda v podobě Zloby královny černé magie, která ve svém dokonalém kostýmu okouzlila každého," usmívá se pod svůj typický plnovous Standa Jarý.

Tábor je plný aktivit od rána do večera. Občas také od večera do rána, protože noční hra nebo 'puťák přes noc' nesmí chybět, takže musí být postaráno o žaludky a mlsné jazýčky všech přítomných. O to se stará VIP kuchařský tým pod vedením Marušky Filipiové a Lidunky Nádvorníkové.

Květa Štěrbová