Tato soutěž se konala v libereckém Babylonu a pod zraky kritické poroty se vybíraly nejlepší taneční páry a celé taneční skupiny věnující se párovému hobby tancování z celého světa.

Taneční studio Ridendo Hlinsko vyslalo na tuto prestižní soutěž dva zástupce Viktora Skořepu a Violku Černou, kteří zastupují TS Ridendo v kategorii děti a Honzu Skořepu s Nikolkou Černou, soutěžící v juniorech. Velikým úspěchem pro tanečníky, Ridendo a město Hlinsko bylo jejich umístění mezi obrovskou konkurencí jak v kategorii latinsko-amerických tanců, tak i kombinace.

Tanečníci soutěžili v tancích latinské Ameriky, kde Viktor s Violkou postoupili do finále a nakonec vybojovali 2. místo, Honza s Nikolkou v juniorech skončili na místě jedenáctém. V této kategorii byla velmi silná konkurence, obzvláště páry z Ruska vynikaly precizní taneční technikou. Následující den bylo nadšení Hlineckých korunováno dalším progresem.

Viktor Skořepa a Violka Černá skvěle reprezentují město Hlinsko.

V kategorii kombinace, kde navíc místo obvyklého quickstepu páry musely předvést své dovednosti v tangu, oba páry získaly finálové umístění. Viktor a Violka se stali Vicemistry světa (2. místo) a Honza s Nikolkou skončili těsně před branami vítězů na krásném 4. místě.

Pro TS Ridendo je toto ocenění velkým úspěchem a pro páry obrovským zážitkem a zkušeností. Soutěžit na jednom parketě s páry z Ruska, Anglie, Francie, Itálie, Černé Hory, Maďarska a dalších států a slyšet hrát státní hymnu jako odměnu za svůj výkon se nestává každý den.

Doufám, že toto ocenění bude velkou motivací nejen pro naše páry, ale i pro všechny ostatní, kteří s tancem v TS Ridendu chtějí teprve začít.

Za TS Ridendo Tereza Šustrová