Street food + minipivovary

Kde: Multifunkční sportovní hala ve Skutči

Kdy: 22. června od 12 do 22 h

Proč přijít: To nejlepší ze světového street foodu a minipivovarů. Přijďte si užít den do společnosti dobrého jídla a piva.

Setkání rodáků a přátel obce Načešice

Kde: Načešice

Kdy: 22. června

Proč přijít: Obec Načešice pořádá sraz rodáků a přátel úplně poprvé. Program je vskutku nabitý.

close Rodáci a přátelé Načešic se sejdou historicky poprvé. info Zdroj: archiv pořadatele zoom_in Rodáci a přátelé Načešic se sejdou historicky poprvé.

Slavnost žehnání obecnímu znaku a praporu

Kde: Dědová

Kdy: 22. června 13.30 h u autobusové zastávky

Proč přijít: Průvod obcí, předání a svěcení praporu, country taneční skupina Rikatádo, dechová kapela Hlinečanka, řezbářská show Martina Šustra, večer taneční zábava se skupinou Fantasy music.

close V Dědové je sraz u autobusové zastávky. info Zdroj: archiv pořadatele zoom_in V Dědové je sraz u autobusové zastávky.

XXIV. ročník soutěže v požárním útoku

Kde: Štěpánov u Skutče, hřiště SDH

Kdy: 22. června od9 hodin

Proč přijít: Soutěž v požárním útoku O putovní trofej starosty Sdh Štěpánov, memoriál Miloslava Kunharta.

52. Nasavrcká paleta

Kde: Nasavrky, galerie ve druhém patře zámku

Kdy: 22. června v 17 h

Proč přijít: Srdečně zveme na vernisáž letní výtvarné výstavy Nasavrcká paleta. Letošní 52. ročník Nasavrcké palety představí obrazy krajinářů Jana Jušky a Antonína Šustra.

Keramické trhy

Kde: Heřmanův Městec

Kdy: 22. června od 9 h

Proč přijít: Město Heřmanův Městec a Spolek tradičních keramických řemesel zvou na třetí ročník Keramických trhu v Heřmanově Městci, který se koná dne 22. června 2024 na náměstí Míru. Přijďte si užít den plný umění, řemesel a dobrého jídla. Během dne pro vás budou připraveny také workshopy, živá hudba pro všechny věkové kategorie a animační program pro děti po celé odpoledne. Nezapomeňte ochutnat speciality místní kuchyně a osvěžit se na některém z občerstvovacích stánků.

close Na náměstí Míru v Heřmanově Městci se uskuteční v sobotu Keramické trhy. info Zdroj: archiv pořadatele zoom_in Na náměstí Míru v Heřmanově Městci se uskuteční v sobotu Keramické trhy.

Hudební léto - České a slovenské písně

Kde: Kostel sv. Bartoloměje, Heřmanův Městec

Kdy: 23. června v 17 h

Proč přijít: Přijďte si poslechnout krásné české a slovenské písně. Roman Janál zpěv, Karel Košárek klavír. Zazní skladby Bedřicha Smetany, Leoše Janáčka a Bohuslava Martinů.