Na volbu vedení města se přišlo podívat do kulturního domu na padesát občanů. Volba členů zastupitelstva byla tajná. Na post starosty města Třemošnice byl navržen Stanislav Peca za SNK ED. Tajnou volbou byl s 14 hlasy zastupitelstva zvolen starostou města Třemošnice Stanislav Peca.
Poté vystoupil Stanislav Peca a především poděkoval voličům za jejich hlas, kde získal ve volbách 73 procent hlasů a novým zastupitelům. Hovořil o minulém volebním období, ale hlavně se zaměřil na budoucnost. „Jeto vize o penězích. Jednou z velkých realizací města je zateplení základní školy a výměna oken. Víme kde nás bota tlačí, je to především oprava komunikací a chodníků. Nesmíme zapomenout na místní části města, jako je Skoranov a Starý Dvůr. Nezapomínat na neziskové organizace a občanská sdružení, přestat je podporovat, by znamenalo zastavit život v Třemošnici“ řekl Stanislav Peca.
Následně pokračovala volba místostarosty. Na místostarostu byli navrženi dva kandidáti. Miroslav Bubeník za SNK ED a Roman Alvaréz za Naše Třemošnice SNK. Místostarostou byl zvolen Miroslav Bubeník.

V Třemošnici je rada pěti členná a jednou ze zajímavostí je, že do rady byly zvoleny tři ženy a to Helena Lebedová, Eva Novotná a Jana Rychnovská všechny za SNK ED.

Na závěr vystoupil opětovně zvolený starosta a řekl, že karty ve volbách rozdali občané a takový je výsledek voleb. Poté poděkoval odsupujícímu místostarostovi Františku Novotnému.

(pk)