Snímek originálního podzimního výrobku, který vám může posloužit jako inspirace k vlastní tvorbě, dorazil do naší redakce v rámci naší fotografické výzvy „Tváře podzimu", do které se můžete zapojit i vy. A jeho autor nezapomněl připojit ani video, které vám napoví, jak podobnou kytici vytvořit.

Snímek už stihl inspirovat i Libuši Hvězdovou z Chrudimi, která nám do naší výzvy poslala snímek nádherně barevné kytice, kterou ze spadaného listí vyrobila její devítiletá vnučka Mariana.

Povedlo se vám také zachytit kouzlo podzimu fotoaparátem? Do konce měsíce se budeme těšit na vaše fotografické úlovky podzimních krajin, drakiád či hallowenských oslav nebo i podzimních výrobků či plodů. Nezapomeňte připojit jméno autora fotografie, abychom ji mohli zveřejnit na stránkách tištěného Chrudimského deníku i na našem webu. Snímky posílejte na e-mailovou adresu pavla.janouskova@denik.cz nebo vkládejte přímo na facebookovou zeď Chrudimského deníku. Galerii došlých snímků najdete ZDE!

Máte nějaký podobný zajímavý tip na podzimní či vánoční dekoraci? Podělte se s našimi čtenáři a pošlete nám ho na adresu chrudimsky@denik.cz