MORAŠICE: Rybáři budou závodit na Bačalském mlýně
Přátelé a příznivci Petrova cechu jsou zváni na již 3. ročník závodů v lovu na dírkách, který se koná v sobotu 24. ledna na sportovním rybníku Bačalský mlýn v Morašicích. Prezentace závodníků je v 8 hodin. První kolo začíná úderem deváté hodiny.

RVÁČOV: Turnaj v mariáši ve Rváčově
SK Rváčov pořádá v sobotu 24. 1. 2009 v klubovně kabin sportovního areálu turnaj v mariáši. Prezentace tento den od 17.00 hod., začátek turnaje 18.00 hod. Informace a přihlášky na tel. 732 909 370, Vít Červinka.

CHRUDIM: Představí se hry i hlavolamy
Konec víkendu, tedy neděle 25. ledna od 13 do 16 hodin, bude patřit v chrudimském divadelním klubu příznivcům světa her a hlavolamů. Pojišťovna Generali zde připravila prezentaci novinek her, hlavolamů a rébusů.

VYSOČINA: Za lyžováním skibusem!
Společnost Veolia Transport Východní Čechy a. s. připravila nejen pro příznivce lyžování na zimní sezónu skibus. Ten bude lyžaře převážet po trase z Pardubic přes Chrudim a Hlinsko až do Svratky. Skibus č. 650557 Pardubice – Chrudim – Hlinsko – Svratka jezdí každou sobotu už od 3. ledna 2009, v provozu bude až do 28. února 2009. Jízdní řád níže!

Jízdní řád skibusu.

CHRUDIM: Víkend v muzeích a výstavních síních
O nadcházejícím víkendu nabízí chrudimská muzea a výstavní síně řadu výstav. „V Regionálním muzeu v Chrudimi ještě doznívají výstavy Lidové vánoce a Jak bydlely panenky v Nizozemí. Kabinet ex libris nabízí grafiku Michaely Lesařové–Roubíčkové, v Muzeu loutkářských kultur vystavují Obrazy a loutky z dílny Zdeňka Nytry. Soukromá Galerie ART nabízí výstavy Oty Janečka – Grafika a Antonína Manto–Mrnky – Hostinu bohů,“ uvádí pracovnice infocenra Petra Vykydalová.

Chcete se pobavit na plese? Přehled plesové sezony najdete ZDE POD TÍMTO ODKAZEM!

Chcete vyrazit na taneční zábavu či diskotéku? PODÍVEJTE SE SEM!

Koná se u vás o víkendu nějaká zajímavá akce
nebo ji snad dokonce pořádáte
a nenašli jste ji v našem přehledu? Napište nám o ní!
Stačí poslat e-mail se základní informacemi o akci či pozvánkou
na adresu chrudimsky@denik.cz nebo pavla.mrazkova@denik.cz
TĚŠÍME SE NA VAŠE TIPY!