Jaké významné opravy má Správa Pardubice ŘSD v plánu realizovat v roce 2024? Podívejte se ve fotogalerii na nově aktualizovanou mapu, ve větším rozlišení si je rozklikněte níže v článku.

"V tomto roce dokončíme tři stavby, které jsme zahájili v loňském roce: I/34 Borová, průtah, obnova asfaltového krytu, I/35 Gajer – Hřebeč + OK Koclířov, I/17 Chrudim, most. Dalších 10 staveb (viz mapka) letos zahájíme," napsalo ŘSD na síti X.

Vysvětlivka: OAK - obnova asfaltového krytu, OŽK - obnova živičného krytu

close CELÝ KRAJ. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji info Zdroj: ŘSD zoom_in CELÝ KRAJ. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji close SVITAVSKO. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji info Zdroj: ŘSD zoom_in SVITAVSKO. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji close ORLICKOÚSTECKO. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji info Zdroj: ŘSD zoom_in ORLICKOÚSTECKO. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji close PARDUBICKO A CHRUDIMSKO. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji info Zdroj: ŘSD zoom_in PARDUBICKO A CHRUDIMSKO. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji close LEGENDA. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji info Zdroj: ŘSD zoom_in LEGENDA. Přehled významných oprav dálnic a silnic I. tříd pro rok 2024 v Pardubickém kraji