V kategorii mužů byly ceny rozdány všem zúčastněným sedmnácti družstvům a ani deset ligových družstev žen neodešlo s prázdnou. A jak vlastně letošní 15.ročník skončil? Historicky poprvé v této lize putovala obě zlata ke sboru dobrovolných hasičů v Lukavici. Lukavické ženy prvenství okusily již potřetí, kdežto jejich druhým polovičkám se zlatá medaile podařila vybojovat poprvé. SDH Seč sesedla ze svého ligového trůnu a umístila se na krásném druhém místě v těsném závěsu s SDH Perálec. Pořádná oslava zajisté proběhla i u stříbrných žen z Chrudimi a bronzového Zbožnova.

Nerozdávají se jen ceny za první tři místa, ale liga má i své putovní poháry za 1.místo v dané kategorii, Nejlepší rekord ligy a Nejlepší rekord ročníku. Ženy z Lukavice si odvezly všechna tato ocenění, kdežto muži museli přenechat Nejlepší rekord ligy borcům ze Seče. Čas 22,58 asi jen tak někdo nepřekoná. Nicméně ani to nezabránilo lukavickým vykouřit si svůj vítězný doutníček.

Další rok je za námi, zimní přípravy na příští ročník jsou v plném proudu a nám nezbývá než se těšit na jaro a na soutěže, které budou probíhat na nám již tak dobře známých místech.

Tereza Čechová