Pořadatelům se podařilo zajistit účast známých osobností, večerem bude provázet herec Pavel Nový, přijedou i aktéři muzikálu Děti ráje Bořek Slezáček, Míša Nosková a Petr Poláček, vystoupí i hlinecká zpěvačka Simona Černá. O předtančení se postará hlinecká skupina Ridendo, k dobré náladě a tanci zahrají Akcent Chrudim a U2 revival.

Po celou dobu benefičního plesu bude v přísálí vyhrávat valašská cimbálovka. Vstupné činí 390 korun, v této ceně je i raut. Organizátoři pro hosty plesu přichystali ochutnávku vína a různé dárky. Výtěžek plesu bude věnován na podporu hlineckého střediska občanského sdružení Fokus Vysočina, které podporuje lidi s duševním onemocněním.

Chrudimský deník společně s pořadateli plesu vyhlašuje soutěž o dva páry vstupenek na tuto významnou kulturní a společenskou událost. Stačí jen správně odpovědět na naši otázku a zaslat ji do pondělí 25. února na adresu chrudimsky@denik.cz.

Kdo napsal muzikál Děti ráje?

Nezapomeňte napsat telefonní číslo, budeme vás o případné výhře informovat. Pořadatelé výhercům přivezou lístky domů s osobním pozváním.