Hop je černý kocourek, odhadovaný věk šest týdnů. Do útulku byl umístěný 20. října společně s bráškou Hupem (ten již svůj domov našel). Kocourci byli nalezeni v Topolské ulici v Chrudimi u popelnic v krabici. Hop je velký rošťák, rád si hraje, ale také se rád mazlí. Miluje společnost lidí i ostatních čtyřnohých kamarádů. Hop je čistotné koťátko zvyklé na kočkolit, může bydlet tedy i v bytě.

Jamie, kocourek rezatého zbarvení, je starý zhruba osm týdnů. Byl odchycený nálezkyní 3. listopadu v okolí kruhového objezdu ve Václavské ulici v Chrudimi. Kocourek je neskutečný mazel, rád by vyměnil kotec v útulku za nový domov. Vhodný spíše do bytu, je čistotný, hravý, s ostatními kočičkami vychází dobře.

Pejska Ludvu odchytila městská policie 21. října v Topoli. Ludva byl do útulku přijat v zuboženém stavu, podvyživený, zablešený, začervený, celkově zanedbaný. Ludva se po čase stráveném v útulku krásně spravil, i když nějaké to kilo navíc mu stále ještě chybí. Ludva navštívil také ,,salon krásy", kde z něho udělali fešáka. Tento odhadem sedmiletý pes je temperamentní, hravý a stále nenajedený chlupáč. Je očkovaný, odčervený a v útulku momentálně čeká na nové milující páníčky. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 734 796 370, nebo naše svěřence osobně navštívit v útulku v Sečské ulici v Chrudimi.

Denisa Škvrňová, vedoucí útulku